English Deutsch Español Français

Polska Türkçe Ελληνικά České Русский
Şirket profili


ZIEGRA buz makineleri: Buz konusunda sizin uzmanınız50 yıllık tecrübe, sadace endüstriyel buz makineleri ve bununla bağlantılı teknoloji ile uğraşan ZIEGRA'yı dünya çapında önde gelen bir imalatçı konumuna getirmiştir: küçük laboratuvar makinesinden, ticaret  ve işlemeye yönelik orta büyüklüğe ve hatta endüstri için tam otomatik büyük tesislere kadar.

 

Ziegra'da 80'den fazla uzman buz ile ilgili bütün sorularda konsantreli bir şekilde çalışmaktadır. Deneyim, kaçınılmaz kalite bilinci ve sürekli geliştirme ZIEGRA'yı Avrupa'nın referansı konumuna getirmektedir.

Ziegra buz makineleri şimdiye kadar bütün kıtalarda 160'dan fazla ülkede kullanılmaktadır. Kendisine ait ulusal ve uluslararası müşteri hizmeti, yan şirketleri ve temsilcilikleri enstalasyonda gerekli olan desteği vermektedir.

 

İkinci nesilde bulunan aile şirketinde üretim halen 'Almanya'da üretilmiştir' damgasını taşıyacaktır. Böylece yüksek kalitenin yanısıra tam uygun ve müşteriye dayalı çözümlerde büyük esneklik garanti edilmektedir.

 


İletişim
Tel.: +49 - (0) 511-90244-0